top of page

Orientálním tancem proti bolestivé menstruaci - 1. díl

Aktualizováno: 20. 2. 2019

S lektorkou orientálního tance Vendulkou Pánkovou se můžete v následujících dnech těšit na sérii zajímavých videí o účincích orientálního tance a také na praktické ukázky! Jdeme na to :-)


"Orientální tanec krásně rozhýbe celé tělo, které je díky němu elegantní a ladné. Zlepšuje držení těla, protáhne tě od hlavy k patě a je skvělý i pro tvoji psychiku. Když si zatančím, špatná nálada najednou odpluje pryč. A když mám dobrou náladu, tak ji tancem oslavím," říká lektorka orientálního tance Vendulka.

Mrkněte na video, ve kterém lektorka Vendulka prozrazuje, co ji na orientálním tanci nejvíc baví, jaké jsou jeho příznivé účinky a jak pomáhá s bolestivou menstruací a dalšími “cyklickými” problémy.Pokud jsme vás orientálním tancem navnadili natolik, že si ho máte chuť rovnou vyzkoušet, nakoukněte do sekce Cvičení a zakružte si boky společně s Vendulkou...třeba hned teď, anebo večer při čištění zubů : -).


Už brzy bude Vendulka v dalším videu mluvit o tom, že k orientálnímu tanci nepotřebujeme postavu modelky ani taneční nadání a vyzkoušíme si další taneční prvek v praxi!Foto Vendulka Pánková

bottom of page